Românii trebuie să își ia adio de la aceste vouchere. Anunţ oficial de la minister: „Nu avem surse financiare”
Vesti proaste pentru multi romani! Oamenii sunt nevoiti sa isi ia adio de la aceste vouchere de care aveau mare nevoie! Motivul? Nu exista suficiente resurse financiare din perspectiva europeana! Anuntul oficial a fost facut []
Sursa: Cancan
Vezi articolul complet pe Cancan
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Afaceri
Divertisment
Video
Z
Elena Udrea
Funny
Advertoriale
Avere
Basescu Presedinte
Fata Paralizata
Cultura
Declaratii
Delia
Imagini Exclusive
Îps Pimen
Viata Sanatoasa
Alte Sectiuni
Bancuri
Smiley
Paparazzi
Sezonul Alb
Andreea Esca
Asia Express
Vacanta
Mediu
Boala
Altceva Podcast
Audio
Regional
Andrei Dumitrescu
Toate din STIRI