Românii trebuie să își ia adio de la aceste vouchere. Anunţ oficial de la minister: „Nu avem surse financiare”
Vesti proaste pentru multi romani! Oamenii sunt nevoiti sa isi ia adio de la aceste vouchere de care aveau mare nevoie! Motivul? Nu exista suficiente resurse financiare din perspectiva europeana! Anuntul oficial a fost facut []
Sursa: Cancan
Vezi articolul complet pe Cancan
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Weekend
Marea Britanie
Andrei Dumitrescu
Meteo
Csm Bucuresti
Regional
Anca Ciota
Showbiz Intern
Gândurile Lui Cristoiu
Psd
Anm
Cătălina Isopescu
Cultura
Accident
Auto
Horoscop Saptamanal
Viață
News.ro
Black Friday
Utile
Teste Iq
Ajutor Umanitar
Agerpres
Externe
Imagini Exclusive
Brasov
Bucuresti
Comunitate
Angajata Tren Londra
Delia
Toate din STIRI