Doi copii au ajuns la spital după ce au intrat cu sania într-o maşină aflată în mers
Doi copii au ajuns, joi seara, la spital, dupa ce au intrat cu sania intr-o masina aflata in mers pe un drum din localitatea Teliu, judetul Brasov.
Sursa: Mediafax
Vezi articolul complet pe Mediafax
Poate iti place reteta
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Bianca Dragusanu
Brasov
Bizar
Stiri Mondene
Blitz Cancan
Anm
Muzica
Horoscop Lunar
Utile
Antonia
Andreea Marin
Regional
Andreea Banica
Video Exclusiv
Digisport
Locuri De Munca
Europa
Bulgaria Intra Pe Lista Galbena
Johnson & Johnson
Daniela Crudu
Delia
Psd
Atac Cu Bomba Filipine
Bancuri
Arhiva Actualitate
Bani
Plaja Bataie
Prognoza Meteo Pentru Urmatoarele Patru Saptamani
Advertoriale
Arhiva Sport
Toate din STIRI