Doi copii au ajuns la spital după ce au intrat cu sania într-o maşină aflată în mers
Doi copii au ajuns, joi seara, la spital, dupa ce au intrat cu sania intr-o masina aflata in mers pe un drum din localitatea Teliu, judetul Brasov.
Sursa: Mediafax
Vezi articolul complet pe Mediafax
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
9 Noiembrie
Arhiva Actualitate
Comunitate
Cancan
Diaspora
Anca Ciota
Vacanta
Digi24
Electric Castle
18 Mai
Gina Pistol
Agerpres
Politic
Taclale
Horoscop Balanta
Z
Dezvaluiri
Horoscop Saptamanal
Sex
6 Iulie 2021
Andreea
Social
English
Shopping
Cornel Nicoară
Horoscop Chinezesc
Monden
Marea Britanie
Meteo
Horoscop Dragoste
Toate din STIRI