Geo Da Silva ucide pandemia cu “Saxo Killer” (video)
După o pauză de aproape 3 ani, Geo Da Silva revine în forța cu o nouă producție muzicală lansată exclusiv la Norvis Music, intitulată “Saxo Killer”.
”Această pandemie nu m-a oprit să fac ceea ce îmi place mie cel mai mult, muzică. Am ales acest vibe antrenant cu scopul de a distrage atenția de la lockdown și îmi doresc ca fiecare locuință să devină un ring de dans. Mi-e dor de scenă și de concertele din Europa și sper să ne revedem cu bine cât mai curând”, a spus Geo Da Silva.
În prezent, artistul lucrează la mai multe proiecte muzicale și vă promite că va face tot posibilul să ne binedispună cu piesele sale, așa cum o face de fiecare dată.
Piesa “Saxo Killer” este disponibilă pe toate platformele digitale de specialitate.
”Această pandemie nu m-a oprit să fac ceea ce îmi place mie cel mai mult, muzică. Am ales acest vibe antrenant cu scopul de a distrage atenția de la lockdown și îmi doresc ca fiecare locuință să devină un ring de dans. Mi-e dor de scenă și de concertele din Europa și sper să ne revedem cu bine cât mai curând”, a spus Geo Da Silva.
În prezent, artistul lucrează la mai multe proiecte muzicale și vă promite că va face tot posibilul să ne binedispună cu piesele sale, așa cum o face de fiecare dată.
Piesa “Saxo Killer” este disponibilă pe toate platformele digitale de specialitate.
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Cabana
Ciclism
Boxe
Bijuterii
Trasee montane
Laptop
Dietetice
Obiective turistice
Monitoare
Calculatoare
Ceasuri
Televizoare
Restaurant
Fotografii
Statiune
Aspiratoare
Cafetiere si Espresoare
Evenimente si concerte
Jocuri
De post
Lanterne
Arhitectura si contructii
Arta
Telefoane
Tenis
Haine
Pub & Bar
Fotbal
Activitati pe calculator
Parfumuri
Toate din ARTICOLE