Isarescu: Repatrierea rezervei de aur a Romaniei ar costa de 20 de ori mai mult decat depozitarea la Londra
Repatrierea rezervelor de aur ale Romaniei ar costa de 10-20 de ori mai mult decat comisionul platit Bancii Angliei pentru depozitarea lor acolo, a declarat, marti, guvernatorul Mugur Isarescu, intr-o conferinta de presa.
Sursa: Ultimele stiri financiare si economice | Business | Ziare.com
Vezi articolul complet pe Ultimele stiri financiare si economice | Business | Ziare.com
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Atac Cu Bomba Filipine
Comunitate
Economic
Poze
Psd
Andreea Esca
Muzica
Exclusiv
Cale Ferata
Cancan
Csm Bucuresti
Vacanta
Antitero
Arhiva Actualitate
Arhiva Fapt Divers
Bianca Marina
Divertisment
Impozite
Showbiz Intern
Accident
Teste Iq
Accident Margherita
Barbatul Care S A Insura Cu O Papusa
Taxe
Horoscop Balanta
Bacau
Afaceri
Ana Mocanu
Monica Gabor
Covid-19
Toate din STIRI