Doi gemeni de două luni şi jumătate au murit la câteva zile după ce au ieşit din spital. Deocamdată, nu se ştie cauza morţii
Procurorii din Rupea fac cercetari pentru ucidere din culpa dupa ce doi gemeni de doua luni si jumatate au murit la cateva zile de la externarea din spital. Unul dintre ei a murit acasa, iar al doilea a decedat, joi, la spital, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Sursa: Mediafax
Vezi articolul complet pe Mediafax
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Lupta Pentru Nunta
Internet Si Tehnologie
Cornel Nicoară
Diabet
Basescu Presedinte
Psd
Plaja Bataie
Horoscop Saptamanal
Teste Iq
Exclusiv
Altceva Podcast
Bianca Dragusanu
Alexandra Stan
Fonduri
Curs Valutar
Exclusivitate
Filme
Antitero
Dan Bittman
Nationala Romaniei
Arhiva Sport
Adi Minune
Amanta Nelu Ploiesteanu
Marius Tuca Show
Magazin
Foto&video Exclusiv
Beat
Sezonul Alb
Vacanta
Stiri Exclusiv
Toate din STIRI