Doi gemeni de două luni şi jumătate au murit la câteva zile după ce au ieşit din spital. Deocamdată, nu se ştie cauza morţii
Procurorii din Rupea fac cercetari pentru ucidere din culpa dupa ce doi gemeni de doua luni si jumatate au murit la cateva zile de la externarea din spital. Unul dintre ei a murit acasa, iar al doilea a decedat, joi, la spital, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Sursa: Mediafax
Vezi articolul complet pe Mediafax
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Accidente
Cultura
Alegeri
Arhiva Actualitate
Auto
Diverse
Prognoza Meteo Pentru Urmatoarele Patru Saptamani
Diabet
Locuri De Munca
Anm
Adelina Pestritu
Johnson & Johnson
Avere
Galerie Foto
Meteo
Bianca Corches
Sex
Media
Andra
Taclale
Muzica
Editorialiștii
Amanta Nelu Ploiesteanu
Alina Puscau
Constantin Enceanu
Dezvaluiri
Bianca Marina
Ana Mocanu
Lili Sandu
Blitz Cancan
Toate din STIRI