Concurentul de la Românii au talent, condamnat la închisoare: „Îmi pare nespus de rău”
Fostul concurent de la Romanii au talent, dansatorul Oltean Alexandru-Nicolae, ajuns intr-una dintre semifinalele show-ului, a fost condamnat dupa ce a fost depistat conducand sub influenta unui cocktail de substante interzise. Degeaba a incercat sa []
Sursa: Cancan
Vezi articolul complet pe Cancan
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Stiri
Stiri Externe
Plaja Bataie
Horoscop
Mediu
Psd
Marius Tuca Show
Horoscop Lunar
Monden
Video Exclusiv
Cezar Osiceanu
Lili Sandu
Viata Sanatoasa
Trending
Bancuri
Audio
Muzica
Locuri De Munca
Paparazzi
Taclale
Cutremur
Stiinta Si Tehnologie
Sex
Andreea Esca
Showbiz
Marea Britanie
Arhiva Fapt Divers
Regional
Aeroportul Otopeni
Promo
Toate din STIRI