Marcel Ciolacu îl avertizează pe premierul Ludovic Orban: ”Este abuz în serviciu! Vom face sesizare la…”
Liderul PSD, Marcel Ciolacu, a declarat vineri ca, in cazul in care premierul Ludovic Orban nu va veni in fata Parlamentului pentru a-l informa cu privire actiunile legate de criza creata de noul coronavirus, va sesiza Curtea Constitutionala, deoarece este vorba de abuz in serviciu . Intrebat ce va face daca prim-ministrul nu se prezinta in []The post Marcel Ciolacu il avertizeaza pe premierul Ludovic Orban: Este abuz in serviciu! Vom face sesizare la appeared first on Cancan.ro.
Sursa: Cancan.ro
Vezi articolul complet pe Cancan.ro
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Coronavirus Romania 15 Iulie
Asia Express
Fotbal Extern
Constantin Enceanu
Impozite
Ana Mocanu
Audio
Ministrul Educatiei Monica Anisie
Fata Paralizata
Smiley
Funny
Marea Britanie
9 Noiembrie
Sanatate
Brenda Song
Sport
Antitero
Media
Monica Gabor
Bbc News - Europe
Externe
Diabet
Johnson & Johnson
Horoscop Balanta
Agerpres
Cancan
Comunitate
Z
Video Exclusiv
Exclusiv
Toate din STIRI
Categorii
Etichete
desert inghetata cu banane si fineti
desert inghetata cu caise
desert inghetata cu capsuni si lapte condensat car
desert inghetata cu ciocolata
desert inghetata cu ciocolata si mango
desert inghetata cu fistic
desert inghetata cu lichior de curacao
desert inghetata cu mascarpone si cafea
desert inghetata cu menta si zmeura
desert inghetata cu mure si iaurt