Marcel Ciolacu îl avertizează pe premierul Ludovic Orban: ”Este abuz în serviciu! Vom face sesizare la…”
Liderul PSD, Marcel Ciolacu, a declarat vineri ca, in cazul in care premierul Ludovic Orban nu va veni in fata Parlamentului pentru a-l informa cu privire actiunile legate de criza creata de noul coronavirus, va sesiza Curtea Constitutionala, deoarece este vorba de abuz in serviciu . Intrebat ce va face daca prim-ministrul nu se prezinta in []The post Marcel Ciolacu il avertizeaza pe premierul Ludovic Orban: Este abuz in serviciu! Vom face sesizare la appeared first on Cancan.ro.
Sursa: Cancan.ro
Vezi articolul complet pe Cancan.ro
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Alegeri
Bancul Zilei
Horoscop Saptamanal
Prognoza Meteo Pentru Urmatoarele Patru Saptamani
Horoscop Balanta
Barbatul Care S A Insura Cu O Papusa
News.ro
Shopping
Bilant Decese Covid 4 Iunie 2021
Fashion
Angajata Tren Londra
7 August 2021
Activitate Vulcanica
Mapamond
Fonduri
Fotbal Extern
Gina Pistol
Marius Tuca Show
Asistent Medical
Electric Castle
Galerie Foto
Exclusivitate
6 Iulie 2021
Imagini Exclusive
Inna
Showbiz International
Aeroportul Otopeni
9 Noiembrie
Femeie Data Afara Din Magazin
Vedete
Toate din STIRI