Managerii din Romania castiga de 10 ori mai mult decat subalternii. Diferenta e de 1 la 3 in Germania
Un manager din Romania castiga de 10 ori mai mult decat un subaltern, in timp ce in Germania diferenta e de 1 la 3. Salariul unui sef din tara noastra poate ajunge chiar si la 15.000 de euro, potrivit unor date centralizate de o firma de HR.
Sursa: Ultimele stiri financiare si economice | Business | Ziare.com
Vezi articolul complet pe Ultimele stiri financiare si economice | Business | Ziare.com
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Cancan News
Foto&video Exclusiv
Cadouri De Paste
Cătălina Isopescu
Impozite
Marius Tuca Show
Cultura
Andre Gray
Video Exclusiv
Stiinta Si Tehnologie
Nationala Romaniei
Vacanta
Andreea Tonciu
Diverse
Horoscop Zilnic
Afaceri
Antonia
Dan Bittman
Antitero
Cancan.ro
Psd
Corina Caragea
Taclale
Cezar Osiceanu
Video
Horoscop Chinezesc
Casa
Elena Udrea
Blitz Cancan
Magazin
Toate din STIRI