Carmen de la Sălciua & Culiță Sterp și-au spus din nou „Adio”: „Se afișau doar dacă…”
S-au iubit, au ajuns la altar, s-au despartit si au semnat chiar si actele de divort, iar, de atunci, ciorba reincalzita parca nu prea mai are acelasi gust! Carmen de la Salciua si Culita Sterp si-au spus Adio a mia oara, iar telenovela in care cei doi joaca rolurile principale pare ca nu se mai []The post Carmen de la Salciua & Culita Sterp si-au spus din nou Adio : Se afisau doar daca appeared first on Cancan.ro.
Sursa: Cancan.ro
Vezi articolul complet pe Cancan.ro
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Politic
Digi24
Andre Gray
Showbiz
Johnson & Johnson
Funny
Digisport
Boala Jack Nicholson
Internet Si Tehnologie
Shopping
Scoala
Z
Diaspora
Advertoriale
Daniela Crudu
Bacau
Mediu
Amanta Nelu Ploiesteanu
Dezvaluiri
Regional
Asistent Medical
Promo
Lupta Pentru Nunta
Cornelia Catanga
Andreea
Teste Iq
Preturi
Editorialiștii
Eveniment
Ana Mocanu
Toate din STIRI