Pulover cu textura - Bershka
Am fost azi la o plimbare prin Mall si am intrat in magazinul Bershka pentru ca eram curios ce haine au fost expuse, insa un pulover mi-a furat ochii, in sensul ca imi placea extreme de mult, tinand cont ca eu sunt destul de inalt, iar puloverul era suficient de lung.
Dupa parerea mea, acest pulover arata foarte bine si imi sta foarte bine imbracat in el si eu cred ca merita cumparat, mai ales ca este de firma si din punctual meu de vedere are un pret ok, mai precis 100 lei.
Culoarea acestui pulover este neagra, placerea mea, pentru ca eu port numai haine inchise la culoare, iar marimea care am ales-o este L, deoarece nu sunt nici gras, dar nici slab, iar cu aceasta marime, puloverul parca ar fi „turnat” pe mine, adica este perfect, cel putin eu asa cred. Ma simt excelent cu el, este foarte comod si moale.
Materialul este de foarte buna calitate din 50% bumbac, iar 50% acrilic, iar puloverul prezinta textura, ceea ce da un aspect mult mai fain.
Puloverul acesta il port destul de des si pot spune ca majoritatea prietenilor mei ma intreaba de unde l-am cumparat pentru ca si-ar dori si ei sa-l cumpere, ceea ce ma bucura intr-un fel ca apreciaza ce am cumparat.
Cand am cumparat puloverul mi s-au recomandat urmatoarele:
- spalare la masina maxim 30° delicate
- calcare la maxim 110°C
- a nu se usca in masina
- a nu se utiliza inalbitor
- a nu se curata uscat
In concluzie, sunt foarte multumit de acest pulover, ma simt foarte bine cu el, deci vi-l recomand si voua daca doriti sa-l cumparati, deoarece eu cred ca merita, fiind de firma si totusi pretul este foarte ok, tinand cont de calitate.
Astept o parere despre acest pulover si, bineinteles, alte exemple de modele de pulovere in partea de jos a site-ului.
Dupa parerea mea, acest pulover arata foarte bine si imi sta foarte bine imbracat in el si eu cred ca merita cumparat, mai ales ca este de firma si din punctual meu de vedere are un pret ok, mai precis 100 lei.
Culoarea acestui pulover este neagra, placerea mea, pentru ca eu port numai haine inchise la culoare, iar marimea care am ales-o este L, deoarece nu sunt nici gras, dar nici slab, iar cu aceasta marime, puloverul parca ar fi „turnat” pe mine, adica este perfect, cel putin eu asa cred. Ma simt excelent cu el, este foarte comod si moale.
Materialul este de foarte buna calitate din 50% bumbac, iar 50% acrilic, iar puloverul prezinta textura, ceea ce da un aspect mult mai fain.
Puloverul acesta il port destul de des si pot spune ca majoritatea prietenilor mei ma intreaba de unde l-am cumparat pentru ca si-ar dori si ei sa-l cumpere, ceea ce ma bucura intr-un fel ca apreciaza ce am cumparat.
Cand am cumparat puloverul mi s-au recomandat urmatoarele:
- spalare la masina maxim 30° delicate
- calcare la maxim 110°C
- a nu se usca in masina
- a nu se utiliza inalbitor
- a nu se curata uscat
In concluzie, sunt foarte multumit de acest pulover, ma simt foarte bine cu el, deci vi-l recomand si voua daca doriti sa-l cumparati, deoarece eu cred ca merita, fiind de firma si totusi pretul este foarte ok, tinand cont de calitate.
Astept o parere despre acest pulover si, bineinteles, alte exemple de modele de pulovere in partea de jos a site-ului.
Poate iti place articolul
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Bauturi
Sosuri
Statiune
Aragaze, hote si cuptoare
Incaltaminte
Trasee montane
Pescuit
Deserturi
Sarbatori
Filme
Blendere si tocatoare
Fotografii
Religie
Activitati pe calculator
Haine
Dezvoltare personala
Obiective turistice
Mancare
Masini
Restaurant
Parfumuri
Cafetiere si Espresoare
Calculatoare
Boxe
Motociclete
Ciclism
Arhitectura si contructii
Tenis
Pensiune
Lanterne
Toate din ARTICOLE
Categorii
Etichete
mancare de linte cu conopida si piept de pui
mancare de linte cu legume
mancare de linte cu praz
mancare de linte cu sos de smantana
mancare de mamaliga
mancare de marar cu scarita afumata
mancare de mazare
mancare de mazare (de post)
mancare de mazare cu carne de porc
mancare de mazare cu carne si smantana