Concurentul de la Românii au talent, condamnat la închisoare: „Îmi pare nespus de rău”
Fostul concurent de la Romanii au talent, dansatorul Oltean Alexandru-Nicolae, ajuns intr-una dintre semifinalele show-ului, a fost condamnat dupa ce a fost depistat conducand sub influenta unui cocktail de substante interzise. Degeaba a incercat sa []
Sursa: Cancan
Vezi articolul complet pe Cancan
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Andrei Carandino
Beat
Locuri De Munca
Social
Viata Sanatoasa
Corina Caragea
Utile
Stiri Externe
Stiinta Si Tehnologie
Arhiva Actualitate
Scoala
Stiri Exclusiv
Horoscop Lunar
Inna
Marea Britanie
Life Style
Incasari
Loredana Chivu
Activitate Vulcanica
Nationala Romaniei
Galerie Foto
Cezar Osiceanu
Cetatean De Onoare
Funny
Andreea Ibacka
Andreea
Filme
Magazin
Anna Lesko
Mediu
Toate din STIRI