Fotbal: Răzvan Oaidă (FCSB) - Nu avem nicio scuză că am pierdut cu Dinamo
Fotbalistul echipei FCSB, Razvan Oaida, a declarat, duminica seara, ca el si colegii sai nu au nicio scuza pentru infrangerea cu 2-1 suferita in derby-ul cu Dinamo, disputat pe Arena Nationala din Capitala in etapa a 25-a a Ligii I.
Din pacate nu ne-a iesit asa cum ne-am dorit, am pierdut acest meci si nu avem nicio scuza. Ei au fost mult mai montati decat noi si mult mai ambitiosi. Este un campionat echilibrat, noi ne-am incurcat destul de des in acest an. E important sa gandim pozitiv in continuare, sa muncim mult mai mult, sa fim mai seriosi, a mentionat el.
Mijlocasul sustine ca FCSB trebuie sa isi revina pentru ca are in continuare sanse in lupta pentru titlu.
Cu siguranta l-am dezamagit pe patron, isi dorea mult sa castigam. La fel ne-am dorit si noi, dar, din pacate, nu am reusit sa facem acest lucru. Trebuie sa ne revenim pentru ca nu am facut un meci deloc bun, iar asta ne-a costat trei puncte. In mod sigur mai avem sanse la titlu. Traversam o perioada mai putin buna, dar cu siguranta ne vom reveni, a mai spus Oaida.
Echipa de fotbal Dinamo a castigat, duminica seara, cu scorul de 2-1 (1-1), partida cu FCSB disputata pe Arena Nationala din Capitala, in etapa a 25-a a Ligii I.
AGERPRES (A-editor: Marius one, editor online: Alexandru Cojocaru) Cititi si: * Fotbal: Incidente intre suporteri la derby-ul Dinamo - FCSB * Fotbal: Florin Tanase (FCSB) - Nu ne-am gandit nicio secunda ca vom pierde cu Dinamo * Fotbal: Bogdan Vintila (FCSB) - Nu e usor de digerat o infrangere cu Dinamo * Fotbal: Dusan Uhrin Jr (Dinamo) - Cheia acestui joc a fost Valentin Lazar * Fotbal - Liga I: Dinamo a invins-o pe FCSB cu 2-1 * Fotbal: Cristian Balgradean (FCSB) - Dupa aspectul jocului nu cred ca meritam foarte mult
Din pacate nu ne-a iesit asa cum ne-am dorit, am pierdut acest meci si nu avem nicio scuza. Ei au fost mult mai montati decat noi si mult mai ambitiosi. Este un campionat echilibrat, noi ne-am incurcat destul de des in acest an. E important sa gandim pozitiv in continuare, sa muncim mult mai mult, sa fim mai seriosi, a mentionat el.
Mijlocasul sustine ca FCSB trebuie sa isi revina pentru ca are in continuare sanse in lupta pentru titlu.
Cu siguranta l-am dezamagit pe patron, isi dorea mult sa castigam. La fel ne-am dorit si noi, dar, din pacate, nu am reusit sa facem acest lucru. Trebuie sa ne revenim pentru ca nu am facut un meci deloc bun, iar asta ne-a costat trei puncte. In mod sigur mai avem sanse la titlu. Traversam o perioada mai putin buna, dar cu siguranta ne vom reveni, a mai spus Oaida.
Echipa de fotbal Dinamo a castigat, duminica seara, cu scorul de 2-1 (1-1), partida cu FCSB disputata pe Arena Nationala din Capitala, in etapa a 25-a a Ligii I.
AGERPRES (A-editor: Marius one, editor online: Alexandru Cojocaru) Cititi si: * Fotbal: Incidente intre suporteri la derby-ul Dinamo - FCSB * Fotbal: Florin Tanase (FCSB) - Nu ne-am gandit nicio secunda ca vom pierde cu Dinamo * Fotbal: Bogdan Vintila (FCSB) - Nu e usor de digerat o infrangere cu Dinamo * Fotbal: Dusan Uhrin Jr (Dinamo) - Cheia acestui joc a fost Valentin Lazar * Fotbal - Liga I: Dinamo a invins-o pe FCSB cu 2-1 * Fotbal: Cristian Balgradean (FCSB) - Dupa aspectul jocului nu cred ca meritam foarte mult
Sursa: AGERPRES
Vezi articolul complet pe AGERPRES
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Boala
Preturi
Femeie Data Afara Din Magazin
Crosuri
Vedete
Cetatean De Onoare
Editorialiștii
Blitz Cancan
Alte Sectiuni
Taclale
Bulgaria Intra Pe Lista Galbena
Black Friday
Utile
Cornelia Catanga
Fashion
Showbiz
Horoscop Lunar
Life Style
Exclusiv
Digisport
Weekend
Diverse
Elena Udrea
Delia
Coronavirus Romania 15 Iulie
Viață
Andra
Altceva Podcast
Arhiva Actualitate
Sezonul Alb
Toate din STIRI