Medic de la Spitalul Militar: ”E un risc asumat!” 24 de cadre medicale, depistate pozitiv cu COVID-19
Medicul Ioan Stefan, de la Spitalul Militar Bucuresti, a explicat cum se deruleaza activitatea acolo unde, de curand, nu mai putin de 24 de cadre medicale au fost depistate pozitiv cu COVID-19. Stefan spune ca, pentru el si colegii lui, este un risc pe care trebuie sa si-l asume. ULTIMA ORA. CATE CAZURI NOI DE []The post Medic de la Spitalul Militar: E un risc asumat! 24 de cadre medicale, depistate pozitiv cu COVID-19 appeared first on Cancan.ro.
Sursa: Cancan.ro
Vezi articolul complet pe Cancan.ro
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Stiri Mondene
7 August 2021
Eveniment
Andreea Tonciu
Teste Iq
Andre Gray
Andra
Cancan.ro
Fonduri
Anm
Monica Gabor
Agerpres
Sezonul Alb
Digi24
Doncafe
Horoscop Dragoste
Horoscop Zilnic
Social
Stiri
Cadouri De Paste
Preturi
Laura Cosoi
Cezar Osiceanu
Asia Express
Divertisment
Exclusiv
9 Noiembrie
English
Bacau
Video
Toate din STIRI