Medic de la Spitalul Militar: ”E un risc asumat!” 24 de cadre medicale, depistate pozitiv cu COVID-19
Medicul Ioan Stefan, de la Spitalul Militar Bucuresti, a explicat cum se deruleaza activitatea acolo unde, de curand, nu mai putin de 24 de cadre medicale au fost depistate pozitiv cu COVID-19. Stefan spune ca, pentru el si colegii lui, este un risc pe care trebuie sa si-l asume. ULTIMA ORA. CATE CAZURI NOI DE []The post Medic de la Spitalul Militar: E un risc asumat! 24 de cadre medicale, depistate pozitiv cu COVID-19 appeared first on Cancan.ro.
Sursa: Cancan.ro
Vezi articolul complet pe Cancan.ro
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Imagini Exclusive
Advertoriale
Andreea Balan
Brenda Song
Adi Minune
Diverse
Bancul Zilei
Andrei Carandino
Fata Paralizata
Adelina Pestritu
Bilant Decese Covid 4 Iunie 2021
Divertisment
Afaceri
Constantin Enceanu
Fonduri
Johnson & Johnson
Horoscop
Boala
Horoscop Saptamanal
Sanatate
Sezonul Alb
Anna Lesko
Bucuresti
Europa
Ana Mocanu
Showbiz
Monica Gabor
Bizar
O Carte Pe Zi
Viață
Toate din STIRI