Peste 20 de elevi de la doua scoli din Dolj au ajuns la spital, dupa dezinsectie si dezinfectie
Autoritatile din Dolj au declansa,t miercuri, Planul Rosu de Interventie dupa ce mai multi elevi de la scoala din comuna Daneti s-au intoxicat cu substante de dezinsectie.
Sursa: Ziare, Revista presei, Reviste, Stiri locale - Ziare.com
Vezi articolul complet pe Ziare, Revista presei, Reviste, Stiri locale - Ziare.com
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Bianca Dragusanu
Psd
Digisport
Andreea Esca
Funny
Taxe
Audio
Horoscop Chinezesc
Life Style
Lili Sandu
Comunitate
Activitate Vulcanica
Antitero
Doncafe
Andreea
News.ro
Fotbal Extern
Ajutor Umanitar
Bloguri
Exclusiv
Aeroportul Otopeni
Boala Jack Nicholson
English
7 August 2021
Horoscop
Cale Ferata
Video
Andreea Banica
18 Mai
Tehnologie
Toate din STIRI