Peste 20 de elevi de la doua scoli din Dolj au ajuns la spital, dupa dezinsectie si dezinfectie
Autoritatile din Dolj au declansa,t miercuri, Planul Rosu de Interventie dupa ce mai multi elevi de la scoala din comuna Daneti s-au intoxicat cu substante de dezinsectie.
Sursa: Ziare, Revista presei, Reviste, Stiri locale - Ziare.com
Vezi articolul complet pe Ziare, Revista presei, Reviste, Stiri locale - Ziare.com
Poate iti place reteta
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Fotbal Extern
Andreea Banica
Magazin
Cătălina Isopescu
Locuri De Munca
Andrei Carandino
Poze
Arhiva Actualitate
Horoscop
Mapamond
7 August 2021
Politic
Covid-19
Cancan News
Imagini Exclusive
Gina Pistol
Johnson & Johnson
Internet Si Tehnologie
Editorialiștii
Video Exclusiv
Promo
Bizar
Showbiz International
Femeie Data Afara Din Magazin
Antitero
Monica Gabor
Asia Express
Coronavirus Romania 15 Iulie
Smiley
Cetatean De Onoare
Toate din STIRI