Bancul Zilei | De ce nu e bine să fii singură la 40 de ani
Protagonista bancului de astazi este femeia de 40 de ani. Si nu orice femeie de 40 de ani ci cea care nu a reusit insa sa-l intalneasca pe Fat-Frumos. De cand sunt niste copile, femeile viseaza la momentul in care isi vor intani sufletul-pereche. Acel barbat care sa le iubeasca neconditionat, sa le ofere siguranta, []The post Bancul Zilei | De ce nu e bine sa fii singura la 40 de ani appeared first on Cancan.ro.
Sursa: Cancan.ro
Vezi articolul complet pe Cancan.ro
Poate iti place articolul
Poate iti place stirea
Poate iti place filmul
Categorii sectiune
Dezvaluiri
Atac Cu Bomba Filipine
Video Exclusiv
Elena Udrea
Utile
Ministrul Educatiei Monica Anisie
Muzica
Politic
English
Meteo
1 Iunie
Corina Caragea
Lili Sandu
Cutremur
Digi24
Altceva Podcast
Arhiva Actualitate
Alte Sectiuni
Black Friday
Andra
Basescu Presedinte
Monden
Stiinta Si Tehnologie
Loredana Chivu
Accidente
Filme
Antitero
Activitate Vulcanica
Exclusivitate
Impozite
Toate din STIRI